Bizi Tanıyın

İstanbul Esenler Bölgesi Tekstilkent Emlak Ofisi'ne Hoş Geldiniz.

İstanbul Esenler bölgesinde Satılık Konut, Kiralık Konut, Evler, Satılık Arsa - Arazi ve benzeri gayrimenkul ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz. Hizmet verdiğimiz bölgelerde gayrimenkullerinizin kiralamasını ve satışını üstlenebilir, talep ettiğiniz gayrimenkul özellikleri, konumuyla ile ilgili araştırma yapabilir ve sizi bilgilendirebiliriz.

Profesyonel iş anlayışının gerektirdiği tüm teknolojik imkanlarımızı sizin için kullanıyoruz. Emlak danışmanlığında Tekstilkent Emlak Ofisi farkını yaşamanız için ofisimizi ziyaret etmenizi bekliyoruz

Saygılarımızla.

TEKSTİLKENT KOZA PLAZA

 

Koza Plaza sizin için düşünüyor, sizin için çalışıyor.
Büyüyen hedeflerinizde ve yeni projelerinizde yanınızda yer alarak, 'size özel' çözümler sunuyor.

Türkiye'nin Batıya açılan yolu TEM (Transit Europan Motorway) üzerinde bulunan Koza Plaza, bankaları, alışveriş merkezi, restoranları ve spor merkezi ile iş ve sosyal yaşamınızda sizlere yeni ufuklar açacak.

Koza Plaza'da iletişim özgürlüğünüz sınırsız. Yüksek hızda bağlantı sayesinde interneti, elektrik, su alır gibi alacaksınız.

Kendi yerel ağ altyapınızı kurarak, ses iletişimi, video konferans gibi hizmetlerden yararlanabilecek, internete sadece işyerlerinizden değil, alışveriş merkezinin her noktasından ulaşabileceksiniz.

 

OFİS BİLGİLERİ

 

Toplam 44 kat ve 3 bloktan oluşan koza plazada her katta 4 ofis mevcut olup her ofis 352m2’den oluşmaktadır.A Blok ve B Blok ofislerin bulunduğu C Blok ise çarşı,cafe ve restaurant’ların bulunduğu bloktur.A ve B blokta toplam 12 asansör mevcuttur.çeyrek ofisler 1.dekorasyonu bitmiş (tavan,taban kısımları yapılı) yada full yapılı şekilde kiralanmaktadır.ayrıca 45m2-85m2 arasında dekorasyonu bitmiş seçeneklerde mevcuttur.