TEKSTİLKENT KİRALIK İLANLAR


Tekstilkent sektörde değişim liderliğini üstlenen, paydaşlarına değer yaratan ve en çok tercih edilen ticaret kentidir. Tekstilkent, 1986'da Osmanbey gibi mevkilerin yetersiz kalması nedeniyle kurulmuş bir kooperatiftir. Kurulduğu günden itibaren sektöre yön vermeye devam etmektedir. EMOF Emlak 25 yıllık deneyim ve başarı ivmesiyle Tekstilkent' in öncülerinden olmuştur. Çeyrek asırlık bu yolculukta dürüstlük ve yenilikçi fikirler önceliğimiz olmuştur.

EMOF Emlak, Tekstilkent bünyesinde ki tüm kiralık ya da satılık ilanlarla birebir ilgilenerek müşterilerinin isteklerini ön planda tutmaktadır. Müşterilerimizin talepleri ve beklentilerine uygun ofisleri, kullanıma hazır hale getirerek kiralık ya da satılık bir şekilde sunmaktayız. Ofislerimizi çağımızın yeniliklerine uygun, modern çizgileri benimseyerek kiralık veya satışa uygun hale getirmekteyiz.

Tekstilkent kiralık ilanlar oluşturmak isteyen müşterilerimizi ofisimizde ağırlayarak taleplerini dinliyoruz. O talepler doğrultusunda ofisimizi, modern çizgiler ve göz alıcı detayları irdeleyerek yeniliyoruz. Taleplere uygun kiralık ilanlar oluşturarak gelen müşterilerimize sunuyoruz. Müşteri odaklı çıktığımız bu yolda her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünmekteyiz.

Tekstilkent ilanlar sekmesinde en güncel ofislere sahip olan firmamız, çeyrek asırlık tecrübesiyle size her konuda yardım etmektedir. Aklınızdaki tüm sorulara cevap bulabilmek için sizi ofisimizde ağırlamaktan onur duymaktayız. İstek ve taleplerinize yönelik kiralık ilanlar için bize danışabilir, ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Tekstilkent, gayrimenkul sektörünün öncülerindendir. EMOF Emlak, bu sektörün çeşitli yönlerini kapsayan uzmanlığa sahip, deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır. Her müşterimizin benzersiz gereksinimlerine hassasiyetle yaklaşarak özel çözümler sunmaktayız.

Tekstilkent içerisinde bulunan ofisimiz, gelişen pazar trendlerine ve teknolojik gelişmelere uyum sağlamaktadır. Yenilikçi, müşteri odaklı, profesyonel bir deneyim için siz değerli müşterilerimizi ofisimizde ağırlamaktan onur duyarız.

Tüm soru ve sorunlarınız için bize ulaşabilirsiniz.